KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ
KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ

KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ

 

 

 

 

MASAJ KREMİ

 

 

Ogansia Masaj Kremi, yoğun bir günün ardından yorgun düşen vücudunuzu rahatlatmak için geliştirilmiştir. İçerisinde bulunan atkestanesi tohumu yağı, altın çiçek (Arnika) yağı, biberiye yaprağı yağı, okaliptüs yağı, yabani nane yağı ve gotu kola ekstraktı sayesinde yorgunluğun vücutta özellikle de bacaklarda görülen şikayetlerin azaltılmasına yardımcı olur.
Okaliptüs ve yabani nane yağları sayesinde serinletici ve ferahlatıcı etki yaratır, yorgun bölgelerin sakinleşmesine ve yatışmasına yardımcı olur.
Doğanın mucizesi olan atkestanesi, altın çiçek (Arnika) ve biberiye bitkilerinden elde edilen yağlar ve gotu kola bitkisinden elde edilen ekstrakt sayesinde cildinizin nemlenmesine ve bakımına yardımcı olur.
Ogansia Masaj Kremi bacaklarda, eklemlerde ve kaslarda görülen şikayetler ile yorgunluğunazaltılmasına yardımcı olurken cildinizi besleyip bakım yapar.

 

Paraben ve alkol içermez.

  

 

ANTI-AGING KREM (YAŞLANMA KARŞITI)

 

 

Zamanı yavaşlatamıyorsanız, zorlu koşullara meydan okuyan yosunlardan ilham alınarak geliştirilen marin kompleks ile yaşsız güzelliğe kavuşun… Ogansia, markasının son ürünü olan ve kök hücre teknolojisi ile üretilen kahverengi deniz

yosunundan elde edilen marin kompleks bileşenlerini bünyesinde barındıran “EcoMore Anti - Aging Cream” cilt bakım ürününü alışkanlıklarınıza dahil ediyor…

EcoMore Anti-Aging Cream üç temel kompleks içerir:

1- Kahverengi deniz yosunundan oluşan marin kompleks. 

2- Aminoasit içeren yağ asitleri kompleksi ve

3- Şeker kompleksi…

Fransa’nın Britanny bölgesinde yetişen ve çevresel koşullara adaptasyon yeteneği yüksek Undaria pinnatifida adı verilen kahverengi deniz yosunundan kök hücre teknolojisi ile elde edilen marin kompleks, yüksek miktarda antioksidan madde içermektedir. İçerisindeki antioksidanlar yaşlanma etkilerinin ortaya çıkmasını geciktirmeye yardımcı olur. Proteinlerin yapı taşı aminoasitlerin yağ asitleri ile birleşmesi sonucu oluşan kompleks yapı,stres ve çevre şartlarının cilt üzerine olumsuz etkilerinin azaltılmasına yardımcıdır. Özellikle cilt elastikiyeti için önemli olan elastin ve kolajen liflerinin yapısının desteklemesine yardımcı olur.

Daha genç ve sağlıklı bir cildin olmazsa olmazı nemdir. EcoMore Anti-Aging Cream,içerisindeki şeker kompleksi sayesinde cildinizin nemlenmesine yardımcı olur. Ecomore Anti-Aging Cream klinik testlerle etkinlikleri kanıtlanmış olan bu üç farklı aktif ile

erken yaşlanma ve kırışıklık gibi cilt endişelerinizin giderilmesine yardımcı olur. Cildinizin daha parlak, daha sıkı ve daha genç bir görünüme kavuşmasına yardım eder.

 

Kullanım Şekli: Temiz cilde yanaklarınızdan başlayarak alnınıza doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.

Günde 2 kez düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir ve en az iki ay süre ile kullanımına devam edilmesi önerilir.

  

 

YÜZ KREMİ

 

 

 

Cilt bakımının en önemli adımı nemlendirmedir. EcoDeepClean Yüz Kremi doğal bileşenlerden elde edilen ve 24 saate kadar nemlendirme özelliği gösteren bileşenler ve mineral kompleks içermektedir. EcoDeepClean Yüz Kremi klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış şeker ve mineral kompleksler sayesinde cildinizin canlanmasına ve ipeksi yapıya kavuşmasına yardımcı olur.

 

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Paraben içermez.


Kullanım Şekli: Temiz cilde yanaklarınızdan başlayarak alnınıza doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Günde 2 kez düzenli olarak uygulanması önerilir. Göz ile temasından sakınınız. Temas etmesi durumunda bol su ile durulayınız.

 

 

  

 

 

EL KREMİ

 

 

 

Gün boyunca dış etkenlerden en çok ellerimiz etkilenmektedir. EcoSkinCare El Bakım Kremi kolay yıpranan ellere kaybettiği nemi geri kazandırmak için klinik çalışmalarla desteklenen aktiflerle formüle edilmiştir. Kolay emilen ipeksi dokusu ile pürüzsüz bir cilde ulaşmanıza yardımcıdır.

 

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Paraben içermez.

 

 

  

 

 

ÇATLAK KARŞITI KREM

 

 

 

Çatlak Karşıtı Aktif İçerir INCA INCHI YAĞI & E VİTAMİNİ EcoSkinCare Ayak Bakım Kremi Omega 3, Omega 6 yağ asitlerince ve proteinlerce zengin Inca inchi yağı içerir. Yağın içindeki çoklu doymamış yağ asitleri, kurumuş cildin beslenmesini ve güçlenmesini sağlar. E vitamini ile zenginleştirilen EcoSkinCare Ayak Bakım Kremi çatlak topuklara yoğun bakım için formüle edilmiştir. Inca inchi yağı ve E vitamini sayesinde ayak ve tırnaklarınızın günlük bakımında yardımcınızdır.

 

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Paraben içermez.


Kullanım Şekli: Temiz ayak derisine günde 2 kez düzenli olarak uygulayınız.

 

 

  

 

 

MANTAR KARŞITI KREM

 

 

 

Günlük koşuşturma içerisinde en büyük yük ayaklarımızdadır. Bu nedenle ayak bakımı ayrı bir önem kazanmaktadır. EcoSkinCare Ayak Bakım Kremi, klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış Ecocert sertifikalı aktifi ile ayak ve tırnaklarınızın günlük bakımında size yardımcı olur. Ürünün etkinliği %100 doğal bileşenlerden üretilen Açil Laktilat yapısına dayanmaktadır. Temiz ayak derisine uygulandığında ayak kokusunun önüne geçmeye yardımcı olarak günlük gerekli olan yumuşaklığı, rahatlığı ve bakımı sağlar.

 

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Paraben içermez.


Kullanım Şekli: Temiz ayak derisine günde 2 kez düzenli olarak uygulayınız.

 

 

  

 

 

KAŞ & KİRPİK BESLEYİCİ SERUM

 

 

 

Uzun ve gür kirpikler çekici bakışların temelini oluşturur. Ayrıca dolgun, biçimli kaşlar yine çekici bakışların tamamlayıcısıdır. Bu nedenle kirpik ve kaşların bakımı günlük bakım rutininde en önemli adımlardandır.  

Ecostyle kirpik ve kaş bakım serumu yenilenen ambalajı ile artık iki ürün bir arada…. 

Ecostyle kaş & kirpik bakım serumu taze ıhlamur filizlerinin özlerinden elde edilen bitkisel kompleks ve kahverengi alglerden ekstrakte edilen marin kompleks içerir. Taze ıhlamur filizlerinden biyoteknolojik yöntemlerle elde edilen bitkisel kompleks monosakkarit ve fruktoz karışımıdır.

Marinkompleks ile güçlendirilmiş karışım kaşları ve kirpikleri besleyerek,hacim kazandırır,yoğunlaşmasına yardımcı olur. 

 

Paraben içermez.

 

Kullanım Şekli: Kaş ve kirpiklere günde iki kez düzenli olarak uygulayınız.

Etkili sonuç almak için en az 2 ay boyunca kullanılması önerilir.

 

  

 

 

YÜZ YIKAMA JELİ

 

 

 

Glikasyon, aşırı glikoz moleküllerinin cildin kolajen ve elastin liflerine bağlanması ile oluşan ve zamanla cildin esnekliğinden sorumlu bu liflerin sertleşmesine neden olan biyokimyasal bir olaydır. 20 yaşından sonra her yıl %10 oranında artan ve doğal olarak gerçekleşen bu reaksiyon sonucunda cilt elastikiyetini kaybeder ve çeşitli cilt problemlerine zemin hazırlar.

EcoDeepClean Yüz Yıkama Jeli içindeki mineral kompleks glikasyonun zararlı etkilerinin önüne geçmeye yardımcı olur. Cilt temizliğinin ilk adımı olan EcoDeepClean Yüz Yıkama Jeli ile cildinizi temizlerken aynı zamanda canlanmasına da yardımcı olursunuz.

Ecocert sertifikalı yulaf amino asitleri içeren aktif, nazik bir temizleme sağlar. Klinik testlerle etkinliği ispatlanmış mineral kompleks içerir.

 

Etkili bir bakım için EcoDeepClean Tonik ve Yüz kremi ile birlikte kullanınız.

 

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

SLES, Paraben içermez.


Kullanım Şekli: Avucunuzun içine aldığınız az miktarda Yüz Yıkama Jelini ılık su ile köpürtüp nemli cilde nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Sonrasında iyice durulayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Temas etmesi durumunda bol su ile durulayınız.

 

 

  

 

 

TEMİZLEYİCİ TONİK

 

 

 

EcoDeepClean Temizleyici Tonik cildi derinlemesine temizlemeye ve canlandırmaya yardımcı mineral kompleks içerir. İçeriğindeki kompleks sayesinde cildinizi ihtiyacı olan gerekli minerallerle besler.

 

Alkol ve Paraben içermez.

 

Kullanım Şekli: Pamuğa az miktarda alarak önceden temizlenmiş cilde ovalamadan nazik dokunuşlarla uygulayınız. Durulama gerektirmez.

 

 

  

 

 

MİSEL SU (CİLT ve MAKYAJ TEMİZLEME SUYU)

 

 

 

 

EcoDeepClean Misel Su yoğun tempo içinde göz makyajı için ayrı, yüz makyajı için ayrı temizleyici ile vakit harcamak yerine tek bir ürünle zorlu makyaj kalıntılarını ortadan kaldırıp cildinizin etkili bir şekilde temizlenmesini sağlamak amacıyla formüle edildi.

Cildinizin pH dengesini bozmadan temizlemeye yardımcı olur. Kalıntı bırakan herhangi bir içeriği bulunmadığından durulama gerektirmez.

 

Paraben içermez.


Kullanım Şekli: Pamuğa az miktarda alarak ovalamadan nazik dokunuşlarla uygulayınız. Durulama gerektirmez. 

 

 

DİŞ MACUNU REISHI & PROPOLIS ÖZLÜ

 

 

 

İçeriğindeki propolis ve reishi mantarı sayesinde gün boyu diş ve diş etlerinizi korumaya yardımcı olur. Düzenli fırçalamayla diş üzerinde oluşan lekeleri gidererek dişlerinizin doğal rengine kavuşmasına yardımcı olur.

İçeriğindeki propolis ve çay ağacı yağı sayesinde etkili temizleme özelliğine sahiptir. Naneli tadı ile ağzınızda ferahlık hissi yaratır. Diş macununu oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Su tasarrufu sağlamak için dişlerinizi fırçalarken musluğu kapatınız.

 

Paraben, SLES, Florür içermez.


Kullanım Şekli: Sabah ve akşam yatmadan önce günde en az 2 defa 2 dakika süre ile fırçalayınız.

  

 

 

DİŞ MACUNU 5'Lİ SET

 

 

 

Ağız sağlığını korumanın ilk ve en önemli şartı temizliktir. Dişlerin günde en az iki kez, özellikle de yatmadan önce fırçalanması gerekmektedir. İyi bir ağız temizliği ve bakımı için Çay Ağacı yağı ile Reishi Mantarı ve Propolis ekstreleri içeren Ogansia Diş Macunu’nu gönül rahatlığıyla ailece kullanabilirsiniz.


Çay Ağacı yağı ve Propolis dişlerinizi etkili temizlemeye, Reishi Mantarı ise diş ve diş etlerini korumaya yardımcı olmaktadır.


Yenilenen aroması ile size her kullanımda ferah bir nefes sunar. 15 mL'lik yeni ambalajında sizlere sunulan,

SLES, Paraben ve Florür içermeyen yenilenmiş formülüyle ürünümüzü seyahatlerinizde ve tanıtımlarınızda yanınızdan ayırmayacaksınız.

  

 

 

SHEA BUTTER & REISHI SABUN

 

 

 

 

 

 

EcoDeepClean Sabunu cildin yumuşak ve esnek bir görünüm kazanmasına katkı sağlar.

Cildinizin dışetkenlerden korunmasına yardımcı olur.

 

 

 

 

 

  

 

 

ŞAMPUAN ARGAN&REISHI 

 

 

Dünya üzerinde ender bulunan argan ağaçlarından elde edilen, E vitamini deposu argan yağı ve reishi mantarının muhteşem kombinasyonu olan bu şampuanı tüm aile bireylerinizle gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Saçlarınızın parlak, canlı, güçlü ve dolgun görünüm kazanmasına yardımcı olur.

 

Paraben ve SLES içermez.


Kullanım Şekli: Islak saça masaj yaparak köpürtünüz ve ılık su ile iyice durulayınız.

Göz ile temasından kaçınınız. Temas etmesi durumunda bol su ile durulayınız.

 

 

 

  

 

 

ŞAMPUAN PLANT COMPLEX

 

 

Yulaf amino asitlerinden elde edilen yüzey aktif madde ve klinik testlerle desteklenmiş bitkisel kompleks sayesinde yumuşak, sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Daha etkili sonuç almak için ECOSTYLE SAÇ MASKESİ ve SAÇ SERUMU ile birlikte kullanınız.

 

Paraben ve SLES içermez.


Kullanım Şekli: Islak saça masaj yaparak köpürtünüz ve ılık su ile iyice durulayınız.

Göz ile temasından kaçınınız. Temas etmesi durumunda bol su ile durulayınız.

 

 

  

 

 

SAÇ MASKESİ

 

 

Proteinler, antioksidanlar ve minerallerce zengin bitkisel kompleksi sayesinde saçlarınızın hak ettiği bakımı yaparken daha yumuşak, daha parlak görünmesine katkı sağlar, daha kolay taranmasına yardımcı olur. Saçlarınıza ipeksi bir görünüm kazandırır.

Daha etkili sonuç almak için ECOSTYLE SAÇ SERUMU ile birlikte kullanınız.

 

Paraben içermez.


Kullanım Şekli: Islak saça dipten uca masaj yaparak uygulayınız. Uygulama sonrası saçınızı ılık su ile iyice durulayınız.

Göz ile temasından kaçınınız. Temas etmesi durumunda bol su ile durulayınız.

 

 

  

 

SAÇ SERUMU

 

 

ECOSTYLE SAÇ SERUMU biyolojik etkinliği yüksek bitkilerden oluşur. Formülasyonundaki bitkisel kompleks sayesinde saçların derinlemesine beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. Saçlarınızın daha bakımlı ve sağlıklı görünmesini destekler.

Sebum düzenleyerek, derideki yağ dengesinin korunmasına ve kepeklenmenin önlenmesine yardımcı olur.

Paraben içermez.


Kullanım Şekli: Şampuanlama sonrası durulanan ıslak saç derisine dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Kullanım sonrası durulama gerektirmez. Göz ile temasından kaçınınız. Temas etmesi durumunda bol su ile durulayınız.

 

 

  

 

 

BIOBLOOMING SAÇ SERUMU

 

 

Dünyanın en dikkat çekici yosun çeşitliliği Britanny’ in kuzeyinde yer almaktadır. Olağanüstü çevre koşulları, gelgitler, sıcaklık farkı, ozmatik stres, UV maruziyeti gibi şartlara karşı gösterdiği ileri adaptasyon yeteneği ile Pelvetia canaliculata ve Laminaria digitata bölgenin marin florası içinde en dikkat çekici olanlardır. Kahverengi alglerin özünden elde edilen polifenol, terpenoid gibi biyoaktif maddelerce zengin marin kompleksin etkinliği saç dökülmesi problemi olan gönüllüler üzerinde Lyon’ daki DERMSCAN laboratuvarında klinik olarak kanıtlanmıştır.


Aşağıdaki özellikleri taşıyan 10 gönüllü ile marin kompleksin etkinliği test edilmiştir: - 20-55 yaş arası gönüllüler, - Kronik saçsızlık problemi olan kişiler, -Yazılı rızası olan ve DERMSCAN laboratuvarları tarafından oluşturulan protokole tam uyumu sağlamak için testlerin gerekliliğinin ve süresinin farkında olan kişiler. Not: Bu deneklere aşağıdaki kişiler dahil değildir: - Hamile veya emziren kadınlar, - İlaç tedavisi gören kişiler, - Ciddi kronik rahatsızlığı olan kişiler. 8 haftalık bir uygulamanın sonunda Bioblooming serum içindeki marin kompleksin saç uzamasına katkı sağladığı görülmüştür.

 

Paraben içermez.


Kullanım Şekli: Günde 2 kez 30 gün boyunca saç derisine uygulayınız. Durulama gerektirmez.

Etkili sonuç için en az 60 gün boyunca uygulamaya devam edilmesi önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014