JUVERTY KİŞİSEL BAKIM SERİSİ
JUVERTY KİŞİSEL BAKIM SERİSİ

JUVERTY KİŞİSEL BAKIM SERİSİ

 

 

 

 

 

KÖPÜK SABUN

 

Köpük Formu ile uygulama kolaylığı sağlayan köpük sabun tüm aile bireylerinin kullanımına uygundur. Özellikle bebekler ve çocuklar dünyayı dokunarak tanır. Dünyayı tanırken kirlenen ellerinin temizliğine yardımcı olurken el yıkama alışkanlığını köpük formu sayesinde eğlenirken kazandırır.

 

Sabunotu ekstraktı içerir.

 

SLES ve Paraben içermez.

 

 

  

 

 

ŞAMPUAN & SAÇ KREMİ (WOMEN)

 

Juverty Women Şampuan ve Saç Kremi, saçlarınıza hak ettiği bakımı sağlayan Moringa ekstraktı içerir.

 Moringa oleifera, yaprakları ve meyveleri önemli miktarda protein, vitamin ve mineral içerir. Sahip olduğu önemli miktardaki protein ve mineraller sayesinde saçların temizlenmesine, saç köklerinin güçlenmesine ve büyümesine yardımcı olur, saçınızı çevresel hasarlardan korur. Moringa ekstresi ile güçlendirilmiş, Juverty Women Şampuan ve Saç Kremi, temizleme gücü ve saç kremi özelliği ile günlük saç bakımınızı kolaylaştırır. Saçlarınızı kökten uca temizlerken, saçlarınızın parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

 

Kullanım Şekli:Islak saça masaj yaparak uygulayın ve ılık su ile iyice durulayın. Günlük kullanıma uygundur.

 

 

 

  

 

SAKAL & BIYIK SERUMU

 

Dünyanın en dikkat çekici alg çeşitliliği Fransa’nın Britanny bölgesinin kuzeyinde yer almaktadır.

Kahverengi alglerden olan Pelvetia canaliculata ve Laminaria digitata türleri olağanüstü çevre koşulları, gelgitler, sıcaklık farkı, ozmatik stres, UV maruziyeti gibi şartlara karşı gösterdiği ileri adaptasyon yeteneği ile bölgenin alg çeşitliliği içinde en dikkat çekici olan alglerindendir.

Bu alglerin özünden elde edilen polifenol, terpenoid gibi biyoaktif maddeler sakal ve bıyığın beslenmesine ve yoğunlaşmasına yardımcı olur. Aloe vera monosakkarit, polisakkarit, enzim, vitamin, mineral ve yağ asitleri bakımından zengin bir bitkidir. A, B12, B9 C ve E vitaminleri ile kalsiyum, krom, bakır, selenyum, magnezyum, manganez, potasyum, sodyum ve çinko minerallerini içerir. AloeVera ekstraktı içerisinde bulunan maddeler cildinizin nemlenmesine ve beslenmesine yardımcı olur.

 

Kullanım Şekli: Pompa yardımıyla avcunuza 2-4 kez serum sıkınız. Serumu temiz cildinize, özellikle sakal ve bıyığınızın dip kısımlarına temas edecek şekilde günde iki kez masaj yaparak uygulayınız.

Etkili sonuç almak için serumun cilt ile temas etmesi önemlidir. Bu nedenle uygulama öncesi tıraş olmanız ve en az iki ay boyunca düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilir. Durulama gerektirmez.

 

  

 

BOYALI & İŞLEM GÖRMÜŞ SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN (WOMEN)

 

Juverty Women Boyalı & İşlem Görmüş Saçlar için Şampuan, boya ve işlem sonrası saçlara kaybettiği gücü, parlaklığı ve yumuşaklığı geri kazandırmak için Moringa ekstresi, kukui yağı ve havuç tohumu yağı ile zenginleştirilmiştir.

Kukui yağında bulunan linolenik yağ asiti saçı besler, saçın ve cildin dış yüzeyinde nemi hapseden koruyucu bir bariyer oluşturarak saç derisini ve cildi yoğun bir şekilde nemlendirir, saç ve cildin görünümünün iyileştirilmesine ve parlamasına yardımcı olur. 

Moringa oleifera, yaprakları ve meyveleri önemli miktarda protein, vitamin ve mineral içerir. Sahip olduğu önemli miktardaki protein ve mineraller sayesinde saçların temizlenmesine, saç köklerinin güçlenmesine ve büyümesine yardımcı olur, saçınızı çevresel hasarlardan korur.

Havuç tohumu yağı saçın sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olur. Saç ve saç derisini nemlendiren yağ aynı zamanda saçı güçlendirerek kırılmasını önler. 

Juverty Women Boyalı & İşlem Görmüş Saçlar için Şampuan, özel formülü ile günlük hayatın getirdiği yıpranmalara karşı saçlarınızın güzelliğini korur.

Paraben içermeyen formülü ile saçlarınızın daha parlak ve daha canlı görünmesini destekler.

 

Kullanım Şekli: Islak saça masaj yaparak uygulayın ve ılık su ile iyice durulayın. Günlük kullanıma uygundur. 

Daha etkili sonuç almak için saçlarını şekillendirmeden önce Juverty Women Çift Fazlı Fön Suyu ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

  

 

 

SEASCAPE DUŞ JELİ (MEN)

 

Deniz esintilerinin meyve ve odunsu notalarla harmanlanması ile ortaya çıkan eril koku ile canlanıp tazelenin. 

Juverty Men Seascape Duş Jeli Moringa bitkisi ekstraktı içerir. Moringa oleifera, anavatanı Hindistan olan ve Pakistan, Nepal, Filipinler gibi dünyanın tropik ve subtropikal bölgelerinde yaygın olarak yetişen, hızlı büyüyen, yaprak dökmeyen bir ağaçtır. Yaprakları ve meyveleri önemli miktarda protein, vitamin ve mineral içerir. Sahip olduğu önemli miktardaki proteinler sayesinde hücrelerin yenilenmesine, cildin beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı olur. 

Juverty Men Seascape Duş Jeli’nin paraben içermeyen formülüyle duşta tazelenirken cildinizi daha temiz ve daha ferah hissedin.

 

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda Juverty Men Seascape Duş Jeli’ni ıslak lif üzerine alıp köpürterek uygulayın. Daha sonra bol su ile durulayın.

 

  

 

ÇİFT FAZLI MAKYAJ ÇIKARICI

 

Canlı ve sağlıklı bir cilt için, hatta yapılan makyajın harika görünmesi için cilt bakımı çok önemlidir. Bayanların günlük bakım ritüeli olan makyaj yapılırken özenildiği gibi makyajı temizlerken de özenilmesi gerekir.

Doğru makyaj temizliği cilt sağlığı açısından son derece önemlidir. Suya dayanıklı ve kalıcı bir makyaj temizliği için çift fazlı makyaj çıkarıcılar kullanmak gerekir.

 Juverty Women Çift Fazlı Makyaj Çıkarıcı geç ayrışan özelliğiyle birlikte, bileşiminde aynısefa bitkisi (Calendula officinalis) içerir. Aynısefa bitkisi esansiyel yağ asitlerinden olan linoleik asit içeriği bakımından zengin bir bitkidir. Linoleik cildinizdeki ölü hücreleri yenilerken, cildiniz yapılandırır ve nemlenme sağlar. 

Juverty Women Çift Fazlı Makyaj Çıkarıcı zorlu makyajın temizlenmesinde, cildinizin yatıştırılmasında, korunmasında, beslenmesinde ve temizlenmesinde en büyük yardımcınızdır.

Kullanım Şekli: Kullanmadan önce Juverty Women Çift Fazlı Makyaj Çıkarıcı ürününü hafifçe çalkayınız. Pamuğa veya makyaj temizleme pedine az miktarda çift fazlı makyaj çıkarıcı alarak, tek seferde, ovalamadan nazik dokunuşlarla cildinize uygulayınız.

Durulama gerektirmez.

 

  

 

 

DEEP & LUXURIOUS DUŞ JELİ (MEN)

 

Deniz havası, tuz, kum ve mineral esintilerinin oluşturduğu derin ve lüks bir koku eşliğinde duş artık daha keyifli. 

Juverty Men Deep & Luxurious Duş Jeli Moringa bitkisi ekstraktı içerir. Moringa oleifera, anavatanı Hindistan olan ve Pakistan, Nepal, Filipinler gibi dünyanın tropik ve subtropikal bölgelerinde yaygın olarak yetişen, hızlı büyüyen, yaprak dökmeyen bir ağaçtır. Yaprakları ve meyveleri önemli miktarda protein, vitamin ve mineral içerir. Sahip olduğu önemli miktardaki proteinler sayesinde hücrelerin yenilenmesine, cildin beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı olur. 

Juverty Men Deep & Luxurious Duş Jeli’nin paraben içermeyen formülüyle duşta tazelenirken cildinizi daha temiz ve daha ferah hissedin.

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda Juverty Men Deep &  Luxurious Duş Jeli’ni ıslak lif üzerine alıp köpürterek uygulayın. Daha sonra bol su ile durulayın.

 

  

 

 

TEMİZLEYİCİ TONİK

 

Sağlıklı, ışıldayan, pürüzsüz, yumuşacık ve güzel bir yüze sahip olabilmek için cilt temizliğine gereken önemi vermek gerekir. 

Juverty Women Temizleyici Tonik, cildinize gereken bakımı sağlamada ve temizliğini tamamlamada yardımcı olan bir üründür. Formülündeki aynısefa (Calendula officinalis) bitkisi esansiyel yağ asitlerinden olan linoleik asit içeriği bakımından zengin bir bitkidir. Linoleik ait hücre yenileme, yapılandırma ve nemlendirme özelliklerine sahiptir. Juverty Women Temizleyici Tonik, cildinizin yatıştırılmasına, korunmasına, beslenmesine ve temizlenmesine yardımcı olur.

 

Kullanım Şekli: Pamuğa az miktarda Juverty Women Temizleyici Tonik alarak önceden temizlenmiş cilde ovalamadan nazik dokunuşlarla uygulayınız.

Durulama gerektirmez.

 

 

  

 

 

ÇİFT FAZLI FÖN SUYU

 

Parlak ve canlı saçlar, saç bakımının en önemli göstergesidir. İnce ve kalın telli uzun saçları taramak hiç de kolay değildir.

Çift fazlı fön suyu geç ayrışan formülü sayesinde sürekli karışan, ince ve kalın telli uzun saçların daha kolay taranmasına yardımcı olurken, daha parlak, daha canlı görünmesini sağlar ve ipeksi bir yumuşaklık hissi verir. Isıl işlemin verdiği zararlara karşı saçınızı korur.

 

Kullanım Şekli: Kullanmadan önce Juverty Women Çift Fazlı Fön Suyu ürünü çalkalayınız. Tüm nemli saça yaymak için küçük dozlarda uygulayınız. Tarak ile eşit miktarda dağılımını sağlayınız. Durulama yapmadan saçınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Ekstra parlaklık için kuru saça da uygulayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygundur.

 

  

 

TROPICAL SHIMMER DUŞ JELİ (WOMEN)

 

Şeftali çiçeği, ananas ve sitrus notalarının, yasemin ve misk parıltıları ile ortaya çıkan karışımını cildinizde hissedin. 

Juverty Women Tropical Shimmer Duş Jeli Moringa bitkisi ekstraktı içerir. Moringa oleifera, anavatanı Hindistan olan ve Pakistan, Nepal, Filipinler gibi dünyanın tropik ve subtropikal bölgelerinde yaygın olarak yetişen, hızlı büyüyen, yaprak dökmeyen bir ağaçtır. Yaprakları ve meyveleri önemli miktarda protein, vitamin ve mineral içerir. Sahip olduğu önemli miktardaki proteinler sayesinde hücrelerin yenilenmesine, cildin beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı olur. 

Juverty Women Tropical Shimmer Duş Jeli paraben içermeyen formülü, tropikal meyve ve çiçek notaları ile harmanlanan kokusu sayesinde duş keyfinizi arttırırken cildinizi nazikçe temizler, beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı olur.

 

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda Juverty Women Tropical Shimmer Duş Jeli’ni ıslak lif üzerine alıp köpürterek uygulayın. Daha sonra bol su ile durulayın.

  

 

 

FRESH & FLORAL DUŞ JELİ (WOMEN)

 

Fresh and floral duş jelinin hibiscus ve nane notaları ile canlanıp tazelenin. 

Juverty Women Fresh & Floral Duş Jeli Moringa bitkisi ekstraktı içerir. Moringa oleifera, anavatanı Hindistan olan ve Pakistan, Nepal, Filipinler gibi dünyanın tropik ve subtropikal bölgelerinde yaygın olarak yetişen, hızlı büyüyen, yaprak dökmeyen bir ağaçtır. Yaprakları ve meyveleri önemli miktarda protein, vitamin ve mineral içerir. Sahip olduğu önemli miktardaki proteinler sayesinde hücrelerin yenilenmesine, cildin beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı olur. 

Juverty Women Fresh & Floral Duş Jeli paraben içermeyen formülü, hibiscus ve nane kokusu ile cildinizde hoş bir koku bırakır ve cildinizi nazikçe temizler.

 

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda Juverty Women Fresh & Floral Duş Jeli’ni ıslak lif üzerine alıp köpürterek uygulayın. Daha sonra bol su ile durulayın.

 

  

 

INSPIRED GLAMOUR DUŞ JELİ (WOMEN)

 

Yasemin, karanfil ve menekşe notalarının eşsiz uyumu ile yenilenin.

Juverty Women Inspired Glamour duş jeli Moringa oleifera, anavatanı Hindistan olan ve Pakistan, Nepal, Filipinler gibi dünyanın tropik ve subtropikal bölgelerinde yaygın olarak yetişen, hızlı büyüyen, yaprak dökmeyen bir ağaçtır. Yaprakları ve meyveleri önemli miktarda protein, vitamin ve mineral içerir. Sahip olduğu önemli miktardaki proteinler sayesinde hücrelerin yenilenmesine, cildin beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı olur. 

Juverty Women Inspired Glamour Duş Jeli paraben içermeyen formülü ve çiçeksi kokusu ile cildinizde hoş bir koku bırakır ve cildinizi nazikçe temizler.

 

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda Juverty Women Inspired Glamour Duş Jeli’ni ıslak lif üzerine alıp köpürterek uygulayın. Daha sonra bol su ile durulayın.

 

  

 

 

KEPEK KARŞITI ŞAMPUAN (WOMEN)

 

Juverty Women Kepek Karşıtı Şampuan, kepek etkeni üzerine etkisi klinik testlerle kanıtlanmış doğal aktif, bitkisel kompleks ve Moringa ekstraktı içerir. Bitkisel kompleks kara yılan otu, maka turpu, ısırgan otu ve deve dikeni bitkilerinden oluşan bir karışımdır. Bu bitkiler vitamin, mineral ve antioksidanlar açısından çok zengin olup saç derisinin yatıştırılmasına, saçların ve saç derisinin nemlenmesine, beslenmesine ve kepeğin önlenmesine yardımcı olur. Moringa oleifera, yaprakları ve meyveleri önemli miktarda protein, vitamin ve mineral içerir. Sahip olduğu önemli miktardaki protein ve mineraller sayesinde saçların temizlenmesine, saç köklerinin güçlenmesine ve büyümesine yardımcı olur, saçınızı çevresel hasarlardan korur.  Juverty Women Kepek Karşıtı Şampuan özel formülü sayesinde kepeğin oluşumunu önlemeye ve mevcut kepeğin azaltılmasına yardımcı olur. Günlük hayatın getirdiği yıpranmalara karşı saçlarınızın güzelliğini korur, saçlarınızın daha parlak ve daha canlı görünmesini sağlar.

 

Kullanım Şekli:Islak saça masaj yaparak uygulayın ve ılık su ile iyice durulayın. Günlük kullanıma uygundur. Daha etkili sonuç için saçlarını şekillendirmeden önce Juverty Women serisinin Çift Fazlı Fön Suyu ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

  

 

 

VÜCUT LOSYONU (WOMEN)

 

Juverty Women Vücut Losyonu, cildimizin kaybetmiş olduğu nemi geri kazandırarak, bedeniminiz nem düzeyini dengelemeye yardımcı olan bir bakım ürünüdür. 

Juverty Women Vücut Losyonu, özel formülü ile tatlı badem yağı, avokado yağı ve kukui yağı içerir. Tatlı badem yağı, Avokado yağı ve Kukui yağında vücudumuzu nemlendiren yağ asitleri, vitaminler ve mineraller bulunmaktadır. Juverty Women Vücut Losyonu özel içeriği ve pembe bir çiçek bahçesini anımsatan kokusu ile sayesinde cildinize ipeksi bir yumuşaklık ve canlılık kazandırır. Cildinizin kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olur. Cildinizde kuru olan bölgelere daha sık uygulayabilirsiniz.

 

Kullanım Şekli: Duş sonrası kuru cilde boyundan ayak bileklerine kadar masaj eşliğinde uygulayınız.

  

 

KEPEK KARŞITI ŞAMPUAN (MEN)

 

Juverty Men Kepek Karşıtı Şampuan, kepek etkeni üzerine etkisi klinik testlerle kanıtlanmış doğal aktif, bitkisel kompleks ve Moringa ekstraktı içerir. Bitkisel kompleks kara yılan otu, maka turpu, ısırgan otu ve deve dikeni bitkilerinden oluşan bir karışımdır. Bu bitkiler vitamin, mineral ve atioksidanlar açısından çok zengin olup saç derisinin yatıştırılmasına, saçların ve saç derisinin nemlenmesine, beslenmesine ve kepeğin önlenmesine yardımcı olur. Moringa oleifera, yaprakları ve meyveleri önemli miktarda protein, vitamin ve mineral içerir. Sahip olduğu önemli miktardaki protein ve mineraller sayesinde saçların temizlenmesine, saç köklerinin güçlenmesine ve büyümesine yardımcı olur, saçınızı çevresel hasarlardan korur. 

Juverty Men Kepek Karşıtı Şampuan özel formülü sayesinde kepeğin oluşumunu önlemeye ve mevcut kepeğin azaltılmasına yardımcı olur. Günlük hayatın getirdiği yıpranmalara karşı saçlarınızın güzelliğini korur, saçlarınızın daha parlak ve daha canlı görünmesini sağlar.

Kullanım Şekli: Islak saça masaj yaparak uygulayın ve ılık su ile iyice durulayın. Günlük kullanıma uygundur.

 

  

 

 

TIRAŞ SONRASI BALSAM

 

Tıraş sonrası cilt bakımı, tıraşın önemli ve son adımıdır. Tıraş olurken nem kaybeden ve jilet darbesiyle daha da gerilen cildin kendine gelmesi için gereken bakımın yapılması gerekir. Bakım yapılmadığı zaman, tıraş sonrası tahriş, kızarıklık, yanma, kuruluk ve gerginlik gibi olumsuzluklar görülebilir.

Bu aşamada Juverty Men Tıraş Sonrası Balsam en büyük yardımcınızdır. Erkekler için özel olarak tasarlanmış formülünde allantoin, aloe vera, tatlı badem yağı, avokado yağı ve kukui yağı bulunur. Allantoin cildin nemlenmesine ve kızarıklıkların giderilmesine yardımcı olan bir maddedir. Aloe vera monosakkarit, polisakkarit, enzim, vitamin, mineral ve yağ asitleri bakımından zengin bir bitkidir. Tatlı badem yağı antioksidanlar, yüksek miktarda vitamin ve mineraller içerir. Avokado yağı omega-3 yağ asitleri, antioksidanlar, vitamin ve mineraller bakımından zengindir. Vanilya yağı ve Kukui yağında da omega 3, omega 6 yağ asitleri vitaminler bulunmaktadır.

Juverty Men Tıraş Sonrası Balsam doğal yağlar ve daha az su içeren krem formunda yoğun bir nemlendiricidir ve tıraştan sonra gerginleşen cildinizi alkol içermeyen formülü ile yakmadan rahatlatmaya ve yatıştırmaya yardımcı olur. Aloe vera ekstraktı, allantoin, tatlı badem yağı, avokado yağı ve kukui yağı ile formüle edilen balsam tıraş sonrası oluşan cilt hassasiyetinin önüne geçmesinde, nem dengesinin korunmasında en büyük destekçinizdir. Formülündeki mentol ile ferahlatırken tıraş sonrası daha yumuşak, pürüzsüz, canlı ve bakımlı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

 

Kullanım Şekli: Her tıraştan sonra az miktarda balsamı avcunuza alarak yüz ve boyun kısmına dairesel masaj eşliğinde uygulayınız. 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014